maseczka

Sukces w prowadzeniu własnego gabinetu kosmetycznego zależy przede wszystkim od jakości świadczonych w nim usług. Zadowoleni klienci chętnie powrócą po dodatkowe zabiegi. Współczesna kosmetologia to nie tylko specjalistyczne kosmetyki, lecz przede wszystkim profesjonalne narzędzia stworzone z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Przy wyborze odpowiedniego sprzętu warto zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale również na niezawodność urządzenia oraz łatwość obsługi.

Urządzenia kosmetyczne z wyższej półki

Jednym z najpopularniejszych trendów w medycynie kosmetycznej jest zastąpienie zabiegów opartych na kosmetykach takimi działaniami, które znacznie przyspieszają widoczność efektów. Najlepiej sprawdzają się w tym przypadku nowoczesne urządzenia kosmetyczne, które zwykle wykorzystują:

-ultradźwięki,

-światło,

-ciśnienie,

-prąd elektryczny,

-naprężenie mechaniczne.

Dzięki temu znacznie lepiej i dokładniej wykonują czynności, które dawniej realizowane były ręcznie. Działają kompleksowo, co pozwala na osiągnięcie dużo lepszych efektów każdej wykonanej kuracji. Warto jednak pamiętać, że skuteczność powinna iść w parze z niską awaryjnością, więc lepiej zainwestować w urządzenia kosmetyczne Hi-Tech znanych marek, zapewniających w razie problemu obsługę serwisową.

Kompleksowa obsługa w sklepie Attre.eu

Attre.eu jako dystrybutor oferuje innowacyjne sprzęty kosmetyczne Hi-Tech, które posiadają wszelkie potrzebne certyfikaty medyczne. Dzięki temu urządzenia zapewniają skuteczność oraz bezpieczeństwo, na których najbardziej zależy klientom. Przeprowadzamy również profesjonalne szkolenia z obsługi nabytych maszyn oraz pomoc w odpowiedzi na ewentualne pytania pojawiające się w trakcie eksploatacji sprzętu. Posiadanie takiego wyposażenia jest dziś praktycznie standardem w branży medycyny estetycznej, lecz jest to dość kosztowne. Z tego powodu naszym klientom umożliwiamy skorzystanie z atrakcyjnej oferty leasingu. Warto zainwestować w nowoczesną technologię, ponieważ dzięki temu wzrasta prestiż salonu i liczba zadowolonych osób, które na pewno polecą gabinet swoim znajomym.

Czy warto inwestować w urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej?

Radiofrekwencja mikroigłowa, inaczej rf frakcyjny, zrewolucjonizowała rynek medycyny estetycznej i kosmetologii. Klienci pokochali tę metodę za jej skuteczność w uzyskiwaniu szybkiej poprawy wyglądu. Dużym plusem jest także możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok. Urządzenia wykorzystują tradycyjną falę radiową z mikronakłuwaniem skóry za pomocą modułów wieloigłowych, dzięki czemu dochodzi do kontrolowanego podgrzania głębszych warstw skóry w celu jej ujędrnienia. Najczęściej jest stosowana do:

-liftingu twarzy,

-redukcji zmarszczek,

-wygładzania skóry,

-odmłodzenia skóry,

-redukcji porów,

-usuwania blizn.

Ponieważ jeszcze nie w każdym gabinecie kosmetycznym jest oferowana radiofrekwencja mikroigłowa, urządzenia do wykonywania tych zabiegów mogą stać się w tej sytuacji źródłem przewagi konkurencyjnej i dużych zysków.