prezenty

Nie masz pomysłu na prezent? Postaw na uniwersalne drobiazgi – wybór przydatnych gadżetów elektronicznych jest ogromny. Mogą to być m.in. słuchawki bezprzewodowe, etui na telefon czy powerbank do słuchawek.

Powerbank do słuchawek

Indukcyjny powerbank do słuchawek to dobry pomysł na drobny upominek dla osoby, która przestawiła się na słuchawki bezprzewodowe True Wireless. Wiele urządzeń mobilnych opiera się obecnie na technologii ładowania bezprzewodowego, a my chętnie z nich korzystamy ze względu na komfort użytkowania. Taki gadżet przyda się, gdy wskaźnik naładowania słuchawek wskaże, że wkrótce zapas energii wyczerpie się – podręczny powerbank do ładowania indukcyjnego szybko uzupełni energię, a prawdopodobnie nasz smartfon również polubi się z takim powerbankiem.

Polecamy podręczne powerbanki Skullcandy w różnych rozmiarach, o różnych pojemnościach, kolorach i wadze. Skullcandy Fat Stash oferuje aż 10 000 mAh pojemności, ma podwójny kabel Micro-USB i USB-C oraz porty USB-C i USB-A. Pozwala ładować kilka urządzeń, a procentowy wskaźnik naładowania pozwoli szybko sprawdzić, ile czasu potrwa cały proces. Z kolei w podróży przyda się m.in. Skullcandy Stash Mini, bo jest wyjątkowo podręczny.

Ładowarka do telefonu bezprzewodowa

Ładowarka indukcyjna Fuelbase Wireless Charge Pad to nasza kolejna propozycja. To praktyczny dodatek do słuchawek, które są wyposażone w ładowanie bezprzewodowe. Zakres jej możliwości jest jednak znacznie szerszy. Wystarczy ją po prostu podłączyć do ładowarki USB i położyć na niej etui od słuchawek. Poza tym sprawdzi się też jako ładowarka do telefonu bezprzewodowa, ew. do tabletu.

Słuchawki True Wireless

Skullcandy Jib True Wireless. Również same słuchawki True Wireless będą doskonałym pomysłem na prezent. Skullcandy oferuje szeroki wybór produktów, można znaleźć odpowiedni model na każdą kieszeń. Jednym z najpopularniejszych modeli są Skullcandy Jib True Wireless. Model ten pozwala na aż do 22 godzin pracy. Jego zaletą jest też wodoszczelność klasy IPX4 i dwa mikrofony. Pozwalają też na niezależną pracę słuchawek i kontrolę rozmów, połączeń i głośności.

Skullcandy Sesh Evo. Drugim polecanym przez nas modelem są słuchawki Skullcandy Sesh Evo, które pozwolą na 24 godziny pracy, a dodatkowo mają też opcję szybkiego ładowania. Wyróżnia je też odporność na pot, wilgoć, kurz (klasa IP55). Ich obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, a parowanie z telefonem rozpocznie się od razu po ich wyjęciu z pudełka. Pomocną funkcją w razie ich zguby jest też lokalizator Tile™, który pozwala na odnalezienie ich w razie takiej sytuacji.