kumple

Już za chwilę ślub. To bardzo ważna i dojrzała decyzja, która będzie miała swoje oddziaływanie na resztę życia. Poświęcenie się dla drugiego człowieka jest najpiękniejszą rzeczą, jaką można podarować drugiemu człowiekowi. Zanim jednak zdążysz powiedzieć sakramentalne “tak”, to nie może ominąć cię coś, na co pewnie sam oraz twoi koledzy czekacie – tak, to wieczór kawalerski. Organizacja tego wyjątkowego wieczoru w Warszawie daje dużo możliwości. Czego nie może na nim zabraknąć oraz jak powinien on wyglądać? Dowiesz się tego z naszego tekstu.

Męskie towarzystwo od samego rana

Coraz częstszym rozwiązaniem jest spędzanie całego dnia bądź nawet weekendu wśród gronie najbliższych kolegów. Nie ma w tym nic dziwnego, to przecież ostatni taki dzień czy weekend, który musi stać pod znakiem dobrej imprezy. Warszawa to miasto wielu uciech, świetnych lokalów i pięknych kobiet, więc nic dziwnego, że tutaj przyjeżdża wielu panów, by zorganizować wieczór kawalerski

Na pierwszą atrakcję polecamy zorganizowanie wyścigu na torze gokartowym, który będzie świetnym wyzwalaczem emocji oraz adrenaliny. Trudno znaleźć faceta niekochającego prędkości, a takie gokarty mogą być przynajmniej namiastką dziecięcych marzeń. Organizacja wieczoru kawalerskiego to poważna sprawa, więc czas na torze pozwoli na chwilę zapomnieć o stresach z nią związanych.

A co dalej? Sesja fotograficzna sprawdzi się idealnie!

Oczywiście po wysiłku, jakim jest czas spędzony na torze gokartowym, trzeba odpocząć. Nie może zabraknąć udania się na obiad, by mieć siłę na resztę wieczoru, który ma być kulminacją całego wieczoru kawalerskiego i zabawą do białego rana. Jako że wieczór kawalerski przeważnie ma się jeden raz w życiu i świętuje się go w otoczeniu najbliższych kumpli, to warto zorganizować sesję zdjęciową, która będzie uwiecznieniem twoich świetnych relacji z ziomkami. Taka pamiątka zostanie na lata i z pewnością, gdy weźmiesz do ręki zdjęcia z takiej sesji, to od razu przypomni ci się cały fantastyczny dzień.

Sesje mogą zostać zaaranżowane, dzięki czemu można wcielić się w dowolną rolę, a na pewno fotograf w razie braku koncepcji pomoże swoim profesjonalizmem. To świetna okazja do zabawy i “pięć minut” aby zabawić się w profesjonalnego modela.

Punkt kulminacyjny wieczoru kawalerskiego – impreza do białego rana!

Wieczór kawalerski nieustannie kojarzy się z imprezowaniem. Niektórzy organizują domówki, natomiast zdecydowanie się na spędzenie czasu w Warszawie jest lepszym rozwiązaniem. Czego nie może zabraknąć na takiej imprezie? Oczywiście doskonałej muzyki, alkoholu, pięknych pań oraz pysznego jedzenia. Gdzie można to wszystko dostać? Wystarczy tylko odwiedzić Hustler Gentlemen’s Club. To lokal z najwyższej półki, który posiada przepiękne tancerki zapewniające striptiz na wysokim, europejskim poziomie. 

Za dnia możesz być spokojnym lekarzem, prawnikiem, a tego wieczora możesz powrócić do starych czasów, gdzie imprezowałeś co weekend. Wyjście do Hustler Gentlemen’s Club to gwarancja najwyższej jakości zabawy i wspomnień na lata, które zostaną w twojej głowie oraz twoich kompanów. O bezpieczeństwo dba wykwalifikowana ochrona, która czuwa nad tym, by nie było żadnych zakłóceń imprezy. Dodatkowo pracownicy zapewniają pełną dyskrecję, dzięki czemu po imprezach nie wypłyną żadne zdjęcia, które mogłyby być powodem do różnych, często nawet niepotrzebnych kłótni.