gorset

Odejmuje centymetrów w talii i wyraźnie zwiększa obwód biustu, jest niewidoczny i pozwala czuć się pewnie, bez względu na okoliczności. Gorset to rodzaj bielizny odpowiedniej nie tylko na gorące randki i szczególne okazje. Jaki model, fason i materiał okażą się idealne pod ubranie, a jakie warto wykorzystać jako jego widoczną część?

Tajemnica, która pozwoli Ci czuć się pewnie

Damskie gorsety wymyślono w XIV wieku. Wówczas raczej luźne, w kolejnych stuleciach ulegały okresowym modom, nierzadko radykalnie zmieniając swój wizerunek. Współcześnie stanowią jednocześnie element damskiej bielizny i garderoby. Wykorzystywane jako ta pierwsza, stają się tajemnicą, która pozwala czuć się pewnie. Czy gorsety można nosić zamiast klasycznych biustonoszy?

Koronkowe modele z usztywnianą miseczką to seksowna alternatywa dla stanika. Przezroczyste lub półprzezroczyste, rozpalające zmysły gorsety możesz włożyć pod luźny sweter, sukienkę i codzienny t-shirt. Szybko przekonasz się, że sama świadomość posiadania wdzianka o erotycznym charakterze zadba o Twoją pewność siebie, a to nie pozostanie niezauważone. Obawiasz się dyskomfortu, jaki może powodować ciasno sznurowana bielizna? Niesłusznie. Współczesne gorsety są szyte z miękkich siateczek i koronek i tylko niektóre z nich dają możliwość regulacji obwodu talii.

Zabudowana i seksowna góra

Uważasz, że gorsety to idealna alternatywa dla klasycznych biustonoszy, ale masz opory przed noszeniem ich w taki sposób, by były widoczne? Niesłusznie. Modele z gęstej koronki, dostępne w ofercie polskiej marki Obsessive z powodzeniem zastąpią klasyczną bluzkę lub top. O ich popularności decydują usztywniane miseczki, satynowe zdobienia i charakterystyczne sznurowanie, umożliwiające korektę talii. Seksowna góra doskonale będzie prezentowała się w stylizacjach biurowych, na przykład jako uzupełnienie klasycznego damskiego garnituru.

Wieczór w wielkim stylu

Jesteś zdania, że damski gorset o erotycznym charakterze jest zarezerwowany wyłącznie do sypialni lub pod zabudowane ubranie? Koronkową górę, również półprzezroczystą, warto wykorzystać w stylizacjach wieczorowych. Chcąc osiągnąć pożądany efekt, gorsety damskie warto łączyć z woskowanymi spodniami, spódnicami tiulowymi lub z eko skóry, a także klasycznymi cygaretkami. Jeśli liczysz na wysmuklenie talii i podkreślenie biustu, dokładnie sprawdź konstrukcję i rozmiarówkę konkretnego modelu. Ważne są nie tylko profilowane fiszbiny, usztywnione miseczki i wygodne sznurowanie, ale także prawidłowy rozmiar.