konsola

Chcesz zagrać, lub wprowadzić w świat gier swoje dziecko? Gamingowe przygody warto objąć kontrolą rodzicielską. Jeśli nie wiesz, czy ta forma rozrywki stanie się jedną z ulubionych, wypożycz konsolę. Unikniesz niepotrzebnych wydatków, jakie niesie ze sobą kupowanie nowego sprzętu. Jak to działa?

Elektronika użytkowa dla całej rodziny

Masz swój komputer stacjonarny i nie wyobrażasz sobie, aby ktoś mógł go z tobą dzielić? Jeszcze niedawno elektronika użytkowa była mniej dostępna. Z jednego urządzenia korzystała cała rodzina, a godziny użytkowania wpisywano w domowy grafik. Współcześnie dążymy do jak największej wygody, dlatego prawie każdy domownik ma swój komputer, lub urządzenie mobilne. Elektronika użytkowa nawet dla trójki rodzeństwa nie stanowi wielkiego wyzwania. Niższe ceny, promocje, dodatkowe środki na utrzymanie dziecka. To wszystko sprawia, że także gry są bardziej dostępne. Coraz częściej jednak pojawia się inne pytanie: kupić czy wypożyczyć konsolę?

Coraz mniej konsumpcjonizmu

Czy w dobie kompulsywnych zakupów możliwy jest jeszcze realny minimalizm? Tak. Ten trend paradoksalnie wzmocniła pandemia. Z jednej strony spędzaliśmy znacznie więcej czasu przed ekranami. Z drugiej wiele osób uświadomiło sobie, jak łatwo można żyć bez różnego typu udogodnień. Wprawdzie konsumpcjonizm nie wyszedł jeszcze z mody, ale na pewno zmienia swoje oblicze. Bardziej przyglądamy się naszym wydatkom, kupujemy selektywnie. Hasło “wypożycz konsolę” sugeruje, że nie każdy gracz musi od razu stawiać na własny sprzęt. Wystarczy przetestować urządzenie, zanim pojawi się u ciebie na stałe. Całkiem możliwe, że jednak zadowolisz się urządzeniem wypożyczonym od czasu do czasu.

Wypożycz konsolę na wakacje

Kto najczęściej korzysta z wynajmu sprzętu elektronicznego? W przypadku drogich urządzeń na pewno zainteresują się nimi ci, którzy nie dysponują większą gotówką. Podobne podejście mają osoby, które unikają zobowiązań kredytowych. Konsolę można także z powodzeniem wypożyczać na wakacje. Płacisz tylko za czas, gdy sprzęt jest u ciebie. Co więcej, na ściśle określony czas zyskujesz doskonałej klasy urządzenia. Nie musisz myśleć o aktualizacji sprzętu. Wolisz, gdy przesyłki dochodzą na wskazany adres? W Plenti możesz liczyć także na opcję z dowozem. Do ciebie należy jedynie odebranie i pokwitowanie przesyłki.

Realistyczny obraz w PlayStation 5

Skorzystanie z usług firm takich jak wypożyczalnia PS5 to doskonała okazja do zapoznania się z nowym gadżetem. Nowa odsłona urządzenia wyróżnia się oryginalnym wyglądem. Ma czarną i białą obudowę, wzbogaconą paskiem LED. PlayStation 5 wyposażona została w ośmiordzeniowy procesor główny AMD Ryzen. Nowoczesna technologia pozwala na uzyskanie bardzo realistycznego obrazu. Warstwa dźwiękowa konsoli opiera się na systemie 3D Audio.

Co jest ci potrzebne do wynajmu? Zacznij od pobrania aplikacji lub zarejestrowania się na stronie internetowej. Wybierasz interesujące cię urządzenie i składasz zamówienie na jego wynajem.