plecak

Myślę, że każdy z nas w swoim życiu miał choć jeden przypadek całkowitego przemoczenia swojego plecaka i jego zawartości. Jeżeli jesteś amatorem sportów wodnych, biwakowania czy długich pieszych wędrówek, wodoszczelny plecak powinien znaleźć się na szczycie Twojej listy “must-have”. Jaki wybrać? Jakiej marce zaufać? Ile to będzie kosztować?

Niezawodny wodoszczelny plecak

Nie może być tani – zapewne taka myśl przeszła Ci przez głowę. Czy kwota 300/400 zł brzmi dla Ciebie przerażająco? Cóż, nie powinna. Pomyśl sobie, że taki wodoszczelny plecak to jednorazowa inwestycja na wiele lat. W jego wnętrzu będziesz zapewne przechowywać o wiele bardziej drogocenne rzeczy. No dobrze, skoro budżet mamy już określony, to co dalej? Jaka marka ma w swojej ofercie najlepsze nieprzemakalne akcesoria?

Wodoszczelny plecak Over Board

To zagraniczny producent, który rozpoczął swoją działalność dość spontanicznie: dwójka przyjaciół poszukiwała prawdziwie wodoszczelnych akcesoriów do przechowywania i – nie mogąc nic takiego znaleźć na rynku – postanowiła stworzyć coś własnego od podstaw. Początkowo grupą testującą wyroby była ich rodzina oraz znajomi, a z czasem…Over Board stał się gigantem na światowym rynku. Każdy wodoszczelny plecak opuszczający ich linię produkcyjną jest niezawodny niezależnie od panujących na zewnątrz warunków. Co go charakteryzuje?

  • 100% wodoszczelności nawet w przypadku pełnego zanurzenia
  • Wodoszczelny plecak Over Board nie tonie! Dryfuje na powierzchni wody, dzięki czemu można go szybko i bezpiecznie wyłowić
  • Odporność na wszelki kurz, pył, piasek
  • Wygodne, regulowane szelki, dzięki którym każdy może go dopasować do swoich potrzeb
  • Modny design
  • Zależnie od modelu: mnogość kieszeni i skrytek. Projektanci Over Board zadbali o to, aby ich każdy wodoszczelny plecak był maksymalnie funkcjonalny
  • Odblaski zwiększające widoczność po zmroku
  • Możliwość doboru odpowiedniej dla Ciebie pojemności: 12l? 20l? 30l?

Sklep Internetowy ze sprzętem jakości premium

To bez wątpienia gosup.pl. Interesuje Cię coś więcej niż tylko wodoszczelny plecak? Szukasz wodoodpornego etui na telefon bądź tablet? A może czegoś zgoła innego: kamizelki asekuracyjnej albo odzieży przystosowanej do noszenia w wodzie? Gosup.pl to sklep specjalizujący się w dystrybucji sprzętów i akcesoriów służących wielu rozmaitym aktywnościom outdoorowym: począwszy od sportów wodnych, kończywszy na pieszych lub rowerowych eskapadach. Spraw prezent sobie lub komuś bliskiemu. Nieprzemakalne torby bądź plecaki to rzeczy, które u każdego znajdą zastosowanie.