ratusz

Poznań to jedno z najbardziej znanych polskich miast, które skupia turystów nie tylko z terenów Polski, ale z różnych stron świata. Każda osoba, która chce wybrać się na wędrówkę po Poznaniu, bez zamartwiania się o wolne miejsce parkingowe, może skorzystać z podziemnego parkingu w Poznaniu pod placem Wolności.

Parking Poznań – atrakcyjna lokalizacja

Całodobowy parking podziemny usytuowany jest pod placem Wolności, skąd jest bardzo blisko do ścisłego centrum miasta. Jeżeli chcesz zostawić swój samochód w pobliżu Starego Rynku, Starego Browaru, czy Świętego Marcina, jest to idealna propozycja dla Ciebie. Poznań zawsze lepiej zwiedza się podczas spaceru. Dzięki nowoczesnym możliwościom wygodnej rezerwacji miejsca parkingowego możesz dogodnie dojechać na miejsce swoim samochodem, a resztę podróży odbyć pieszo, podziwiając atrakcje Poznania i ciesząc się spokojnym spacerem.

Nasz parking to miejsce bezpieczne, objęte stałym nadzorem, co sprawia, że oferta jest atrakcyjna także dla właścicieli nowszych samochodów, którym zależy na tym, aby pozostawić samochód na stanowisku strzeżonym. Jest to jedyny taki parking w Poznaniu, w którym  możesz zostawić pojazd tak blisko centrum i w tak atrakcyjnej cenie.

Parking Poznań – rezerwacja online

Jeżeli chcesz zamówić stanowisko parkingowe z wyprzedzeniem, możesz to zrobić online, bez wychodzenia z domu, już za jedyne 35 zł za dobę. Na stronie internetowej Parking Podziemny znajdziesz zakładkę parkowanie 24h, gdzie możesz wybrać datę wjazdu i wyjazdu z parkingu. Po kliknięciu w kafelek z napisem REZERWACJA następuje zamówienie miejsca. Na koniec uiszczasz opłatę on-line i możesz mieć pewność, że wybrane miejsce będzie na Ciebie czekać, gdy przyjedziesz do Poznania. Parking czynny jest 24 godziny na dobę, a więc możesz pozostawić samochód na miejscu o dowolnej godzinie. Sam decydujesz, czy chcesz zostawić pojazd na wybranym stanowisku na jeden dzień, czy na dłużej. Strzeżony parking w Poznaniu to dogodne miejsce dla turystów, którzy chcą podróżować wygodnie i bezpiecznie.