like

Facebook już dawno przestał być miejscem, z którego korzysta się tylko w celach rozrywkowych. W równie dużym stopniu służy do promowania różnego rodzaju usług, rzeczy, a czasami również działalności osób. Podobnie jak inne narzędzie służące do marketingu może być wykorzystywane jako element świadomie kreowanej kampanii. Ilość zaangażowanej społeczności, zasięgi oraz ruch na koncie świadczą o jego popularności i mogą stać się skutecznym narzędzie promocyjnym. Jednym z podstawowych mierników są tzw. lajki umieszczane pod poszczególnymi materiałami. Jak je zatem zdobyć? 

Skąd wziąć polskie lajki pod komentarzem na FB? 

Polubienia komentarzy lub postów, są ważne, ponieważ algorytm FB promuje je jako najpopularniejsze i tym samym zaczynają pokazywać się wyżej. Na facebook lajki, to miernik popularności danej treści. Promowanie pojedynczego komentarza na FB nie jest łatwym zadaniem, stąd dobrym pomysłem jest skorzystanie ze specjalnej usługi, która może pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu. W zdobyciu popularności może pomóc opcja kup lajki pod komentarzem na fb. Kupowanie lajków, to prosty sposób na wypromowanie danej treści. 

Lajki mogą pojawić w określonej ilości za jednym razem lub istnieje możliwość, aby pojawiały się one sukcesywnie, w miarę upływu czasu zwiększając wiarygodność rosnącego zainteresowania. Duża ilość lajków daje przewagę w konkursach organizowanych na fb, gdzie o wygranej decyduje ilość polubień. Osobne zakładanie kont byłoby bardzo czasochłonne, a wygrana tym samym mało prawdopodobna. 

Promowanie komentarza na fb za pomocą lajków

Facebook od dawna traktuje polubienia komentarzy, jako sposób na weryfikację popularności. Pod daną treścią można dać łapkę w górę, a także serduszko lub emotkę przytulenia. Każda z tych reakcji jest traktowana pozytywnie i wpływa na lepszą widoczność. Jeśli posty muszą widzieć osoby, do których chcemy dotrzeć, warto zadbać o promocję treści poprzez polubienia komentarza. Dodanie lajków ręcznie ma ograniczoną skuteczność, dlatego wiele osób decyduje się na automatyzację tego procesu. 

Aby skorzystać z usługi, jaką jest kupowanie lajków potrzebny będzie link do promowanego komentarza na FB. Ważne, aby post, przy którym znajduje się komentarz był ogólnodostępny, czyli widoczny dla każdej osoby z zewnątrz. Nie ma bowiem możliwości, aby dawać zakupione lajki pod komentarzami w zamkniętych grupach lub wydarzeniach, do których trzeba indywidualnie dołączyć.  Jeśli chcesz zdobyć lajki do komentarza wstawionego na fb wystarczy wybrać ilość polubień, którą chcesz uzyskać i zamówić usługę.