piknik

Nie ma wątpliwości, że ferie to jeden z tych okresów w roku, na które dzieci szczególnie czekają. To czas wolny od zajęć szkolnych i codziennych trosk. Dlatego też tak ważne jest, by dobrze go zaplanować i nie zmarnować go po prostu na siedzenie w domu i oglądanie telewizji. Na szczęście jest mnóstwo miejsc, w których najmłodsi będą się dobrze bawić. Gdzie dzieci lubią spędzać ferie? Gdzie warto je zabrać?

Nad morze

Być może nie wiesz, ale polskie morze zimą jest szczególnie malownicze. W kurortach nie ma tak wielu turystów, jak latem, więc można spokojnie wypocząć i relaksować się patrząc na fale. Równocześnie – plaże są puste, więc dzieci mają dużo przestrzeni do dokazywania i biegania. Jeśli martwisz się temperaturą i tym, że Twoja pociecha nie będzie zadowolona z braku możliwości wskoczenia do wody… to możesz to prosto rozwiązać. Wybierz hotel z basenem dla dzieci. Dzięki temu będziecie mogli spacerować po plaży i napełniać płuca zdrowym jodem, a później relaksować się w ciepłym i bezpiecznym hotelowym basenie. Szybko przekonasz się, że to rozwiązanie w stylu wilk i syty i owca cała. Takie ferie po prostu będą magiczne.

W góry!

Nie ma wątpliwości, że wiele dzieci lubi też wyjazdy w góry. Zimą możliwe jest uprawianie wielu sportów, które latem nie wchodzą w grę. To czas na narciarstwo i zjazdy saneczkowe. W górach jest wiele miejsc, które zapraszają turystów i użyczają im niezbędnego sprzętu do dobrej i równocześnie bezpiecznej zabawy. Pamiętaj, by wyposażyć siebie i dzieci w odpowiednią odzież, która zapewni Wam wystarczająco dużo ciepła podczas zabawy na śniegu. Gdybyście jednak zmarzli i chcieli odpocząć w trochę inny sposób… to koniecznie poszukaj hotelu z basenem dla dzieci. Dzięki niemu będziecie mogli połączyć to co najlepsze w feriach zimowych z pływaniem w ciepłej wodzie i wygrzewaniem się na leżakach charakterystycznym dla letnich wakacji. To rozwiązanie pozwoli Wam cieszyć się szczególną wygodą i powinno zadowolić wszystkich członków Twojej rodziny – nawet tych, którzy w tym roku wcale nie mieli ochoty na narty. Basen pozwoli Wam dobrze spędzić czas, nawet gdy śnieg zawiedzie.

Gdziekolwiek… byleby z basenem

Czy wiesz, że dzieci kochają zabawę w ciepłej wodzie? Właśnie dlatego zdarza się, że po prostu nie możesz wygonić ich z wanny. Jeśli więc nie masz ochoty szukać celu podróży na drugim końcu kraju albo nie chcesz tracić czasu i pieniędzy na daleki dojazd… to po prostu znajdź w swojej okolicy hotel z ogrzewanym i krytym basenem. Z pewnością Twoje dziecko będzie zadowolone z takiego rozwiązania. Jeśli więc nie chcesz nadwyrężać swojego domowego budżetu, to wybierz w swojej okolicy hotel z basenem i innymi atrakcjami dla dzieci. W niektórych z nich zatrudniani są animatorzy albo organizowane są specjalne półkolonie, które mogą dostarczyć dziecku wrażeń. Możesz też na własną rękę wyposażyć się w gry planszowe, puzzle i układanki, by przez całe ferie świetnie bawić się ze swoimi maluchami. Zdziwisz się, jak wypoczęty będziesz po takich feriach i jak zadowolone będą z nich dzieci.