czekoladki

Ślub jest wyjątkową i niezapomnianą okazją, która powinna przywoływać dobre wspomnienia nie tylko u Pary Młodej, ale również wśród gości biorących udział w uroczystości. To właśnie rodzina i najbliżsi przyjaciele są znaczącym elementem wydarzenia i tworzą jego atmosferę. Młodzi małżonkowie powinni więc zadbać o to, by podziękować im za dzielenie ich szczęścia w tak ważnym dniu. Oryginalne upominki sprawią, że wesele pozostanie w pamięci gości na dłużej, a miły gest doprowadzi do wielu wzruszeń. Ile osób, tyle pomysłów na podarunki. Warto zdecydować się np. na wniesienie odrobiny słodyczy do życia gości i wręczyć im pięknie zapakowane czekoladki. Niemal każdy lubi słodkości, a w tak ważnym dniu nie wolno ich sobie odmawiać. Obdarowane osoby poczują się wyróżnione, a eleganckie opakowania mogą zostać z nimi na długo, nawet jeśli pozbawione już będą zawartości.

Odrobina słodyczy w życiu

W dniu ślubu i wesela najważniejszymi osobami są oczywiście Pan Młody i Panna Młoda. Uroczystość nie mogłaby jednak odbyć się bez towarzystwa najważniejszych dla nich osób. Są to najczęściej bliscy znajomi i rodzina. Coraz więcej nowożeńców decyduje się na wręczenie gościom weselnym drobnego podarunku w geście wdzięczności i podziękowania za przybycie oraz współdzielenie ich radości. Idealnym sposobem jest wyrażenie tego poprzez wręczenie zaproszonym słodkich, rozpływających się w ustach czekoladek ślubnych. Nie mogą to być jednak zwykłe czekoladki powszechnie dostępne w sklepach. Warto zamówić specjalnie na tę okazję oryginalnie pakowane słodycze, które na pudełku zawierają m.in. datę ślubu oraz imiona. To mały, ale ciekawy drobiazg, dzięki któremu goście weselni opuszczą uroczystość zadowoleni i będą mogli cieszyć się pamiątką przypominającą o przeżyciu dobrych chwil przeznaczonych na celebrowanie miłości nowożeńców.

Spersonalizowane podziękowania

Atutem czekoladek wręczanych jako prezent dla gości weselnych jest możliwość personalizacji podziękowań. Dostępne są różne rodzaje opakowań, a także wiele wzorów samych czekoladek. Dzięki temu zostaną one dopasowane idealnie do motywu przewodniego wesela – mogą to być słodycze rustykalne, komponujące się świetnie z charakterem zabawy urządzonej w udekorowanej stodole, jak i te wyselekcjonowane dla par lubiących jeszcze bardziej oryginalne rozwiązania. Wiele osób decyduje się obecnie na mniej typowe wesela, np. te w klimacie boho, eleganckim bądź glamour. Również tutaj sprawdzą się wyjątkowe czekoladki jako prezent dla gości. Mogą one posiadać owijkę spersonalizowaną pod kątem stylu wesela. Wystarczy podać datę swojego ślubu i imiona, by zyskać szansę na otrzymanie niebanalnych, wymarzonych opakowań.

Goście z pewnością będą zaskoczeni i zachwyceni, gdy otrzymają czekoladki mleczne z owijką z mapą Polski. To świetna opcja dla nowożeńców pochodzących z różnych miast – w odpowiednich miejscach zostaną umieszczone ich imiona. Samo opakowanie ma nieco starodawny wygląd, a elegancji dodaje czekoladkom złota owijka. Tradycja łączy się w tym przypadku z nowoczesnością, bowiem przełamanie stanowią kolorowe elementy w postaci serduszek i imion. Goście od razu będą wiedzieli, co stanowi zawartość opakowania, dzięki podpisowi „Słodkości dla Gości”. Dla podtrzymania efektu warto zadbać o zaproszenia na wesele w takim samym stylu. Takie czekoladki służą również pokazaniu, że miłość może połączyć dwie osoby na zawsze, nawet jeśli wcześniej dzieliło je wiele kilometrów.

Jeśli wesele odbywa się w zimie, a szczególnie w okresie świątecznym, można zdecydować się na Czekoladki Pastelowe nr 6. Opakowanie przybiera formę ciemnoniebieskiego nieba, które stopniowo jaśnieje. Znajdują się na nim choinki, a także mieniący się napis na środku, utrzymany w kolorze srebra. Tekst na pudełku to „Dziękujemy”, pod spodem umieszczone są imiona nowożeńców i data ślubu. Nad napisem znajdują się kropeczki w tym samym kolorze, które imitują padający śnieg. Te czekoladki z pewnością zaskoczą gości swoją oryginalnością, nieszablonowym motywem i ciekawym doborem odcieni. Takie atrakcyjne opakowanie z pewnością wprowadzi wszystkich w klimat nadchodzących świąt, a dodatkową radość sprawi jego słodka zawartość. Również w tym przypadku warto dokupić zaproszenia ślubne w identycznym stylu, które zrobią na gościach spore wrażenie.

Dlaczego warto podarować gościom weselnym upominki?

Organizacja wesela wiąże się niestety na ogół z ponoszeniem wysokich kosztów. Istnieją jednak elementy, na których nie wolno oszczędzać. To m.in. podziękowania dla gości, które powinny zostać wyrażone na jeszcze inny sposób, niż tylko za pomocą słów. Drobny upominek może przyjmować dowolną formę – nieważne, czy będą to czekoladki, świeczki czy oryginalne nasiona z niezapominajkami. Rodzinę i przyjaciół nowożeńców z pewnością najbardziej ucieszy sam gest z ich strony. W ten sposób zapamiętają oni chwile spędzone wspólnie jeszcze lepiej. Po powrocie do domu mogą przywołać wspomnienia delektując się otrzymanymi słodkościami z uśmiechami na ustach. Dzięki temu zarówno Para Młoda, jak i goście będą chętnie wracać pamięcią do uroczystości. Eleganckiego pudełka po czekoladkach nie warto wyrzucać – jego wygląd sprawia, że jest ono bardziej dekoracją i przypomina o dokładnej dacie ślubu.

Czekoladki jako uniwersalny prezent dla gości weselnych

Nie ma chyba bardziej uniwersalnego upominku na każdą okazję niż słodycze. Każdy lubi po nie sięgnąć dla chwili przyjemności i rozkoszować się smakiem pysznej czekolady. Delektowaniu się sprzyja zamknięcie zawartości w eleganckie opakowania udekorowane spersonalizowanym napisem lub grafiką. To więc prosty, lecz oryginalny upominek, który sprawdzi się idealnie w przypadku gości, którzy przybyli świętować wraz z nowożeńcami ich radość. Czekolada wywołuje uśmiech na ustach zarówno dzieci, jak i dorosłych. Każdy zasługuje na chwilę przyjemności, a słodycze dodatkowo przywołają wspomnienia o dobrych momentach z uroczystości. Mogą one zostać dopasowane idealnie do jej charakteru.