ekranMock up projector screen Presentation interior conference room Business meeting Office building

Wszyscy staramy się dążyć do ideału – zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym. To zatem naturalne, że gdy przypadnie nam rola organizatora konferencji pragniemy, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Osiągnięcie perfekcji jest możliwe, jednak wymaga odpowiedniego planowania i wybrania właściwej lokalizacji dla całego przedsięwzięcia. Tylko jak to zrobić? Gdzie znaleźć idealne miejsce na konferencje w Poznaniu? – Podpowiadamy.

Jakie powinno być idealne miejsce na konferencje?

Wybór idealnego miejsca na konferencje w Poznaniu wcale nie musi być trudnym zadaniem. Wystarczy, że będzie ono spełniało kilka niezbędnych kryteriów. Przede wszystkim – wyposażenie. Sala konferencyjna musi być zaopatrzona w przedmioty niezbędne do przeprowadzenia udanego spotkania. Projektor i nagłośnienie są obowiązkowe, by móc wyświetlać przygotowane wcześniej prezentacje. Pomocny również w takim wypadku będzie flipchart.

Idealna sala konferencyjna powinna być także miejscem komfortowym dla uczestników wydarzenia. Dużym plusem jest wbudowany system klimatyzacji, dbający o prawidłową temperaturę i cyrkulację powietrza w zatłoczonym pomieszczeniu. Rozmiar wnętrza to również istotny aspekt, który należy wziąć pod uwagę – sala konferencyjna musi bez problemu pomieścić wszystkie osoby uczestniczące w spotkaniu.

Hotel Lechicka miejscem na idealną konferencję

Hotel Lechicka to obiekt położony dokładnie 5,7 kilometra od centrum Poznania. Lokalizacja to niewątpliwie jeden z jego atutów, gdyż mieści się ona z dala od ulicznego zgiełku, a tym samym z dala od hałasu i problemów ze znalezieniem miejsca parkingowego. Panująca tam atmosfera sprzyja skupieniu i kontemplacji, dzięki czemu w pełni można oddać się analizie bieżących zagadnień. 

Hotel Lechicka posiada aż 4 sale konferencyjne, które są w pełni wyposażone i gotowe pomieścić nawet większe liczby osób. Znajdują się one na samym szczycie budynku, a z ich okien podziwiać można przepiękną panoramę Poznania, co z pewnością docenią uczestnicy wydarzenia. Obiekt oferuje także swoje usługi w zakresie wyżywienia oraz zapewnia niezapomniane atrakcje, gotowe urozmaicić nawet najnudniejsze spotkanie biznesowe. Jeśli więc poszukujesz idealnego miejsca na konferencję w Poznaniu – wybierz Hotel Lechicka.