dom

7 wskazówek, jak szybko sprzedać dom – praktyczne wskazówki na rok 2022

Czy znalazłeś się w sytuacji, w której sprzedaż domu szybko stało się konieczne? Być może trzeba sprzedać tak szybko, jak to możliwe, tak, że można zamknąć na domu kupił. A może trzeba sprzedać, aby uzyskać swoje finanse z powrotem w porządku.

Niezależnie od tego, co może być, to zrozumiałe, że próbuje sprzedać swój dom w najkrótszym czasie jest zadaniem, które może stać się finansowe i psychiczne obciążenie. Jednak dzięki odpowiednim krokom, będziesz w stanie szybko sprzedać swój dom i błyskawicznie zająć się swoim życiem.

Najlepiej zrobić pierwsze 5 kroków przed umieszczeniem domu na rynku, ponieważ kupujący są najbardziej zainteresowani domem w ciągu pierwszych kilku tygodni, gdy jest na rynku.

Jak szybko sprzedać swój dom

  1. Zatrudnij agenta nieruchomości

Znajdź agenta nieruchomości, który ma doświadczenie w sprzedaży domów szybko w Las Vegas (lub gdzie indziej) i zna rynek. Czy znają wartość swojego domu i swojej okolicy? Upewnij się, że agent idziesz z akcji zdjęć i promuje swoje właściwości na swoich listach i online, mediów społecznych w tym. Zapytaj swojego agenta o radę i słuchać ich.

Sprzedajesz  Dom ? sprawdź ile kosztują domy w dużych miastach europy  jak Essen , Nancy czy Leicester

  1. Oczyść mieszkanie i posprzątaj je

Pozbyć się nadmiaru mebli lub rzeczy, i oczyścić wszystko od góry do dołu. Czysty, schludny dom jest znacznie bardziej atrakcyjny dla kupujących niż alternatywa. To pomaga, jak również oczyścić swoje zasłony i okna i zachować swój dom jak dobrze oświetlone, jak to możliwe. Użyj zarówno naturalnego światła, jak i sztucznego.

  1. Zdepersonalizuj

Usuń wszelkie zdjęcia rodzinne ze ścian, a także zdejmij sztukę swojego dziecka oraz plakaty i harmonogramy z lodówki. To trudniejsze dla kupującego, aby myśleć o domu jako czystej łupiny, że mogą włączyć do własnego obrazu, jeśli spersonalizowana poduszka i kubek Disneyland siedzą i czyni je myśleć o fakcie, że obecnie mieszkają tutaj.

  1. Wystawiaj swój dom i wynajmij profesjonalnego fotografa

Oczyść i wystaw swoje meble, aby wyglądały jak salon. Im bardziej kupujący może sobie wyobrazić siebie mieszkającego w domu, tym bardziej prawdopodobne jest, że rzeczywiście go kupi. Możesz zatrudnić profesjonalistę, aby wystawić swój dom, aby wyglądał jak najlepiej.

Zatrudnij profesjonalnego fotografa, aby Twoje zdjęcia wyglądały bardziej atrakcyjnie, ale upewnij się, że Twój dom pasuje do zdjęć na Twojej aukcji. Nie chcesz, aby kupujący myśleli, że próbujesz ich oszukać.

  1. Odśwież swój dom

Odśwież  zarówno wewnątrz i na zewnątrz swojego domu. Napraw wszystko, co jest uszkodzone, zaktualizować wszystko, co jest datowane. Przemalować ściany w neutralnych kolorach, tak, że kupujący mogą łatwo wyobrazić sobie żyją w pokojach i malowania, jak widzą. Rozważmy moc mycia ścian zewnętrznych domu, jak również ścieżki i podjazd. Mow trawnik, rzucić w dół kilka świeżych mulch, i umieścić kilka kwiatów w pobliżu wejścia.

  1. Bądź elastyczny z pokazami

Weź każdą szansę, aby pozwolić agentowi nieruchomości pokazać dom, nawet jeśli oznacza to pośpiech w ostatniej chwili. Im więcej ludzi, którzy widzą swój dom, tym większa szansa na sprzedaż.