nakładki na zęby

Leczenie niedoskonałości zębów przy pomocy przezroczystych nakładek ortodontycznych staje się coraz popularniejsze. Pacjenci często decydują się na ten rodzaj terapii, ponieważ oferuje on duży komfort oraz swobodę. Czy oznacza to, że jego cena musi być wyższa? Na szczęście nie ma takiej zależności – przeczytaj dalej, a dowiesz się, jak poprawić wygląd swoich zębów i nie uszczuplić przy tym zawartości swojego portfela!

Aparat na zęby a nakładki ortodontyczne- różnica jakości i ceny?

Różnica w cenie między nakładami na zęby a aparatem może dziś świadczyć na korzyść tych pierwszych – jak to możliwe? Otóż w tradycyjnym leczeniu ortodontycznym pacjent jest zmuszony do odbywania częstych wizyt kontrolnych. Dzięki nim możliwe jest monitorowanie postępów w leczeniu oraz dostosowywanie aparatu do aktualnych potrzeb leczonej osoby. W przypadku terapii za pomocą nakładek ortodontycznych, nie ma wspomnianego przymusu – często jedyne odwiedziny w gabinecie lekarskim mają miejsce na samym początku terapii! Podczas nich zostaje wykonany szczegółowy skan 3D, po czym specjalista przygotowuje wizualizację i zindywidualizowany plan leczenia. Późniejsze monitorowanie stanu zębów i  konsultacje lekarskie odbywają się zdalnie, na podstawie zdjęć wykonanych przez leczącą się osobę. Dzięki temu nie ma potrzeby, aby wydawać dodatkowe pieniądze na regularne wizyty u ortodonty, co obniża całościową cenę terapii.

Innym czynnikiem wpływającym na konkurencyjny koszt nakładek ortodontycznych jest ich miejsce produkcji i wykorzystane materiały. Polska firma Hello Smile wykonuje swoje produkty na jego terenie, dbając o wysoki standard i szczegółowo opracowany plan leczenia, biorący pod uwagę również etap retencji. Klient nie jest zmuszony do płacenia wygórowanej ceny, a dodatkowo ma on możliwość rozłożenia płatności aż na 48 rat 0%, co w praktyce może oznaczać koszt nawet 119 zł miesięcznie. Jeśli interesuje Cię szybka i tania droga do idealnego uśmiechu, to zapoznaj się z ofertą na stronie https://hellosmile.pl/nakladki-na-zeby-cennik

Należy jednak pamiętać, że poważne wady zgryzu często nie mogą być leczone za pomocą nakładek ortodontycznych. W ich przypadku należy zdecydować się na zastosowanie tradycyjnego aparatu, który zdolny jest do korekcji tego typu niedoskonałości. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, warto jest skonsultować się ze specjalistą.

Przezroczyste nakładki na zęby, czyli o cenie komfortu

Czy cena komfortu, który niosą ze sobą przezroczyste nakładki ortodontyczne na zęby, jest zbyt wysoka? Wiele osób obawia się, że mogą one okazać się droższe w utrzymaniu lub po prostu mieć wyższą cenę. Czy jest to prawda?

Potencjalnych klientów ucieszy fakt, że nie ma takiej zależności. Przezroczyste nakładki ortodontyczne wcale nie kosztują więcej niż inne. Jak natomiast prezentuje się kwestia utrzymania ich w czystości? Czy jest to trudne, z uwagi na ich transparentny charakter? Niekoniecznie – nakładki na zęby Hello Smile wykonane są z materiałów odpornych na przebarwienia. Dzięki temu pacjent nie musi obawiać się, że po pewnym okresie użytkowania pojawią się na nich plamy. Proces czyszczenia również jest prosty – wystarczy użyć do tego tabletki do protez lub delikatnej szczoteczki do zębów.

Leczenie niedoskonałości zębów nie musi być drogie i pełne wyrzeczeń. Wystarczy, że wybierzesz wysokiej jakości produkty, które zapewnią Ci komfort i zamierzone efekty!