torebka

Choć okres jesienno-zimowy kojarzy nam się z ciepłymi herbatami i relaksem przed kominkiem, to trendy modowe jesień-zima 2021 zapoczątkowane przez największych modowych tuzów, nie są już tak przytulne i bezpieczne w tym sezonie. W swoich projektach za cel obrali sobie oni wzbudzenie w nas ponownej, postpandemicznej ekscytacji, stawiając na barwne i nietuzinkowe kreacje.

Torba XXL jako królowa wybiegu

W blasku fleszy w ostatnim czasie znalazły się modele torebek o dużych, a czasami wręcz gigantycznych rozmiarach. I choć mogłoby się wydawać, że jest to coś nietypowego i nie spotka się z pozytywnym odbiorem, to doświadczenie pokazało, że stało się wręcz odwrotnie.  Marka ADAM BARON, inspirując się podbijającymi wybiegi mody trendami, swoje kolekcje poszerzyła o modele o obszerniejszych kształtach, ale z zachowaniem charakterystycznego dla marki designu. Skórzana torebka SLOW City z kolekcji SLOWBAG przeznaczona jest dla kobiet ceniących sobie naturalne piękno materiału i wygodę. Ponadto torebki z SLOWBAG Collection powstały z naturalnej skóry wyprawianej przy użyciu ekologicznych garbników pochodzenia roślinnego, a przy ich ręcznej produkcji – w myśl idei zero waste – skupiono się na maksymalnym wykorzystaniu materiałów.

Trend mikro-mini

Wśród trendów modowych jesień-zima 2021 miejsce w pierwszym rzędzie zajęły spódnice mini w jeszcze krótszym wydaniu. Chociaż styl mikro-mini swój początek miał w latach 50. XX wieku, to wciąż nie wychodzi z mody. Nie ma się jednak co dziwić, bo mini to przecież ultra-kobiecy element garderoby. Analizując pokazy mody na sezon jesień-zima 2021, mikro mini – w najróżniejszych odsłonach kolorystycznych – spotkać można wśród projektów powstałych z ramienia takich domów mody jak Chanel, Valentino czy Tom Ford.

Burgund

To kolor z charakterem, na który w zdecydowanej większości decydują się kobiety pewne siebie. Burgund zyskał na popularności przede wszystkim za sprawą instytutu Pantone, który umieścił go w opublikowanej na sezon jesień-zima 2021 palecie kolorów. Jeżeli chcesz przełamać schematy swoich codziennych stylizacji, to warto postawić na elegancki dodatek w postaci torebki skórzanej Home 06 marki ADAM BARON w tym odcieniu.

Jak widać, światowi inicjatorzy mody, kreując trendy modowe jesień-zima 2021, zdecydowanie pod uwagę wzięli nasze postpandemiczne samopoczucie. Stąd za pomocą ekstrawaganckich barw, niecodziennych form i modowego powrotu do lat 50. postanowili wnieść w nasze życie trochę radości. Jeżeli również chcesz tego doświadczyć, postaw na produkty marki ADAM BARON.