dj

Szukasz DJ wodzireja na swoje wesele ? Zastanawiasz się kogo wybrać ? Być może DJ wodzirej którego szukasz jest zajęty. Oto kilka naszych propozycji sprawdzonych didżejów z terenu Małopolski !

DJ Robert z Krakowa

DJ wodzirej Robert prowadzi wesela na terenie Krakowa i całej Małopolski. Jego działalność sięga roku 2006, kiedy to zakupił niezbędny sprzęt i zaczął świadczyć weselne usługi. Otwartość, poczucie humoru, świetny kontakt z gośćmi to tylko niektóre jego zalety. DJ Robert prowadzi nie tylko wesela w samym Krakowie. Bez problemu dojedzie na terenie całej Małopolski (Tarnów, Brzesko, Zakopane, Nowy Sącz, Limanowa i inne miejscowości). Często odwiedza także Śląsk i Podkarpacie. Głównie jednak Roberta zatrudniają osoby szukające DJ na wesele w Krakowie.

Oprócz samej funkcji DJ na wesele Robert prowadzi imprezę według ustalonego wcześniej scenariusza wcielając się w rolę wodzireja i konferansjera. Tego zresztą oczekują dziś Młode Pary, które oprócz samej prezentacji muzyki, pragną by była osoba, która wprost mówiąc “ogarnie” całe wesele.

Wybierając na swoje wesele DJ Roberta z Krakowa możecie liczyć na świetne zaplecze techniczne. W skład usługi wchodzi między innymi:

  • profesjonalne nagłośnienie na którym usłyszycie największe przeboje,
  • oświetlenie, które prowadzi niepowtarzalny klimat na weselu,
  • konsole didżejskie, na których na żywo można miksować muzykę.

Dla wielu osób atutem będzie możliwość wykorzystania projektora multimedialnego i ekranu. Taki sprzęt pomaga wyświetlić film podczas podziękowań dla Rodziców. 

DJ Karol 

Karol to DJ na wesele urzędujący nieopodal Brzeska. Zasięgiem swoich usług obejmuje całą Małopolskie, ale bywa też często na Podkarpaciu. Dokładnie wie, czego oczekują klienci wybierający dobrego didżeja weselnego. Oprócz świetnego sprzętu posiada w swoich zasobach kilka niebanalnych konkursów. Familiada, czy “Jaka to melodia” to niezaprzeczalne punkty obowiązkowe usługi weselnej tego DJ wodzireja. Bardzo chętnie odwiedza jak weselny DJ Kraków i okolice (Wieliczka, Tarnów, Brzesko, Bochnia). Jego strona to https://djkarol.pl

DJ Szymek

Szymek… dużo by o nim opowiadać. Wybierając go na swoje wesele, możecie liczyć na zaangażowanie i najlepszą muzykę. Szymek prowadzi wesela od dłuższego czasu. Ogromna popularność sprawiła, że jego grafik jest napięty jak struna. Ciężko znaleźć w nim wolną sobotę, ale pytajcie… Choć do Krakowa ma około 1,5h godziny drogi, to bardzo ceni sobie tutejsze wesela. Królują na nich lata 80, 90 i współczesne przeboje. Bez przaśnych zabaw, żenujących konkursów, ale z najlepszą muzyką i wysmakowanymi atrakcjami. Zapraszamy na https://djszymek.pl

DJ Martin

Martin pochodzi z Nowego Sącza, ale wiele prowadzonych przez niego wesel odbywa się na Śląsku. Jest to weselne zagłębie w którym praktycznie cały tydzień goście bawią się na weselach. Niepowtarzalne zabawy, skecze, animacje, gadżety to atrakcje, których często nie znajdziesz u konkurencji. Martin nierzadko bywa w Krakowie

Reszta DJ na wesele w okolicy Krakowa

Spośród całej masy didżejów na wesele, którzy obsługują teren Krakowa i nie tylko wymienić możemy także między innymi: Ronny, Matiash, Kris, Leśny, Piter, Stradom. Zatrudniając sprawdzonego didżeja, możecie liczyć na dobrze wykonaną usługę. Pamiętajcie, że jakość kosztuje, a jej brak często powoduje, że goście nie bawią się do końca dobrze, a Młodzi nie są zadowoleni z usługi DJ Na wesele w 100%.