Wyjątkowe koktajle

Oryginalne koktajle i drinki to bardzo częste dodatki, które towarzyszą nam podczas spotkań ze znajomymi. Są sposobem nie tylko na przyjemne spędzenie czasu, ale także na skosztowanie wielu wyjątkowych napojów o niespotykany i niepowtarzalnych smakach, które zabiorą nas w podróż po świecie. Jednak zanim będziemy mogli cieszyć się tymi wyjątkowymi koktajlami zarówno w wersji alkoholowej, jak i bezalkoholowej, należy wybrać odpowiednie miejsce o bajkowej atmosferze.

Drinki Warszawa – jak znaleźć swój ulubiony koktajl?

Bardzo często chcąc poszukać informacji na temat nowości, również w zakresie koktajlów, korzystamy z wyszukiwarki internetowej, która pozwoli na znalezienie najpopularniejszych napojów alkoholowych i bezalkoholowych serwowanych w danym mieście. Będąc mieszkańcem Stolicy w poszukiwaniu najpopularniejszych koktajlów serwowanych w barach, można skorzystać z takiej frazy kluczowej jak: drinki Warszawa lub koktajl bar Warszawa. W ten sposób w znacznym stopniu ograniczymy pole poszukiwań, jednak nie mamy pewności, czy zasugerowane przez wyszukiwarkę internetową lokale sprostają naszym oczekiwaniom nie tylko pod względem serwowanych drinków, ale także i samej atmosfery.

Koktajl Bar Warszawa

NAR to wyjątkowy koktajl bar Warszawa, dzięki któremu zarówno poczujemy nutę orientu, jak i pozwolimy porwać się panującej tam bajkowej atmosferze. Wspomniane miejsce jest swego rodzaju odpowiedzią na potrzeby miejskich marzycieli, którzy poprzez rozmaite koktajle chcą móc zabrać się, choć na chwilę w podróż po świecie bez konieczności opuszczania miejsca zamieszkania. Bar NAR w swojej bogatej i bardzo różnorodnej karcie drinków posiada zarówno koktajle craftowe, jak i kilka bardzo lubianych klasyków. Ponadto wszystkie syropy i bittersy wykorzystywane do koktajlów przygotowywane są własnoręcznie, co m.in. przyczynia się do wyjątkowego smaku serwowanych napojów. Dodatkowo w przypadku prezentowanego lokalu goście mogą skorzystać z pergoli, zapalić shishę oraz napić się oprócz drinków świeżo wyciskanych soków, lemoniady, a nawet swojej ulubionej dymnej whyski lub innych napojów alkoholowych, na które akurat w danym momencie przyjedzie nam ochota.

Poznaj kilka wyjątkowych koktajli w Barze NAR

Jak wspomniano wyżej Bar NAR, jest miejscem, które może pochwalić się dośc urozmaiconą kartą drinków, wśród której możemy znaleźć takie propozycje koktajli jak np.:

  1. Mango spicy mule,
  2. Gin & Pomegranate,
  3. Spicy clementimi,
  4. Nut Time,
  5. Orient,
  6. Garnet in the rough,
  7. Berrin (0%).