LAPTOP

Faktem jest, że internet jest pełen porad. Niestety, nie jest łatwo zorientować się, którym artykułom można zaufać, a które zostały napisane, aby z nich skorzystać. Na szczęście eksperci, którzy przyczynili się do powstania tego artykułu, naprawdę mają doświadczenie niezbędne do tego, aby poniższe wskazówki były godne zaufania, więc czytaj dalej.

Jeśli rozważasz zakup laptopa, pamiętaj, że większość laptopów nie może być używany do gier. Większość laptopów o niskim i średnim zasięgu brakuje oddzielnych kart graficznych, zamiast polegać na tych zintegrowanych z procesorem. Chociaż to działa dla większości podstawowych użytkowników, nie jest wystarczająco wydajny, aby grać w większość gier. Więc jeśli chcesz jeden można grać w nowoczesną grę na, musisz pamiętać, aby dowiedzieć się, czy ma regularną kartę graficzną, czy nie.

Patrząc na laptopy, naprawdę wziąć pod uwagę energię baterii. Ponieważ jest to urządzenie on-the-go, ilość baterii, którą posiadasz jest bardzo ważna. Laptop, który dostaje tylko dwie do trzech godzin pracy na baterii, może być bezużyteczny dla Ciebie, jeśli jesteś stale w drodze. Bardzo ostrożnie ważyj moc w stosunku do czasu pracy na bateriach.

Użyj chłodziarki do laptopa. Na dole może być dość ciepło. Jeśli chcesz mieć wygodne uda, to coś, co chłodzi tę część laptopa dotykając tam powinny być używane.

Pomyśl o klawiaturze na laptopie, który chcesz kupić. Czy jest ona wygodna? Większość laptopów pozwala na podłączenie innej klawiatury, jeśli zdecydujesz się na to, ale spróbuj dostać laptopa z klawiaturą, która będzie wygodna dla Ciebie od razu. Poczuj, jak blisko siebie znajdują się klawisze, na przykład.

Kupując laptopa, spójrz na komputery z systemem Windows i Mac. Laptopy z systemem Windows są tańsze, ale niektórzy bardziej kochają komputery Mac. Możesz je wypróbować w lokalnym sklepie elektronicznym. Nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie, ale poszukaj ich w Internecie po osobistym obejrzeniu produktów.

Pomyśl o rozmiarze. Laptopy są teraz dostępne w różnych rozmiarach. Są duże laptopy, które najlepiej nadają się na biurka, i małe, które można zmieścić w małej torbie. Zdecyduj, jak będziesz używać laptopa. Jeśli potrzebujesz przenośności jako głównej funkcji, idź mały.

Jeśli szukasz laptopa, weź pod uwagę rozmiar pamięci podręcznej flash dla przyszłej wydajności. Pamięć podręczna flash nie jest tak szybka jak dysk SSD, ale doświadczysz szybszych czasów uruchamiania i będziesz mógł przechowywać dużo danych na dużym dysku twardym. Obecnie można znaleźć pamięci podręcznej flash o rozmiarach od 8-32GB.

Zawsze miło jest mieć części zamienne i akcesoria. Jeśli chodzi o laptopy, najlepszą częścią zamienną, jaką można mieć w pobliżu, jest naładowany akumulator. Miejsce do ładowania laptopa, lub podłączyć go nie zawsze może być dostępne, więc posiadanie zapasowego akumulatora może być prawdopodobnie ratunkiem życia!

Weź pod uwagę bezpieczeństwo przy zakupie laptopa. Istnieje wiele akcesoriów ochronnych, które mogą utrzymać komputer w górnej części końcówki kształtu, takich jak pokrywa klawiatury, osłona ekranu lub laptopa torbę do przenoszenia. Jeśli inwestujesz w te elementy, inwestujesz w życie swojego komputera, i to jest tego warte!

Zanim kupisz laptopa, zastanów się, czy naprawdę go potrzebujesz. Wiele funkcji, takich jak wyszukiwanie w Internecie lub sprawdzanie poczty elektronicznej, można zrobić na swoim smartfonie lub tablecie, co oznacza, że zakup laptopa może nie być konieczne. Należy pamiętać, że komputer stacjonarny jest prawie zawsze tańszy, więc jeśli nie potrzebujesz urządzenia przenośnego do obsługi zadań, które urządzenie już posiadasz może, pominąć zakup laptopa.

Zastanów się, czy Twój nowy laptop ma możliwości bluetooth. To może się przydać, jeśli chcesz dołączyć zewnętrzną mysz, klawiaturę lub inne akcesoria. Podczas gdy większość komputerów jest wyposażona w WiFi, bluetooth nie jest gwarancją. Poszukaj go przed dokonaniem zakupu i zastanów się, jak przydatny będzie dla Ciebie przy wyborze punktu cenowego, który chcesz wydać.

Te wskazówki zostały opracowane, aby pomóc w zakupie nowego laptopa bez bólu głowy niewykształconych rówieśników. Dzięki temu, że poświęcasz swój czas na czytanie tego, jesteś teraz uzbrojony w dane, których potrzebujesz, aby odnieść sukces. Zacznij robić zakupy już dziś i znajdź sobie tego nowego laptopa!