finanse

Wielu z nas patrzyło na salda kont bankowych i marudziło myśląc: “Jak to się stało, że jest tak nisko”. Wielu z nas znalazło się nawet w ogromnym zadłużeniu. Jedynym powodem zmagań finansowych jest po prostu to, że nie mieli oni żadnych dobrych rad ani szkoleń, jak kontrolować swoje finanse. Miejmy nadzieję, że ten artykuł może pomóc.

System transakcyjny o wysokim prawdopodobieństwie powodzenia transakcji, nie gwarantuje zysku, jeśli system nie ma kompleksowego podejścia do cięcia stratnych transakcji lub zamykania dochodowych transakcji, we właściwych miejscach. Jeśli, na przykład, 4 na 5 transakcji widzi zysk w wysokości 10 dolarów, aby stracić pieniądze, wystarczy tylko jedna przegrana transakcja o wartości 50 dolarów. Odwrotna sytuacja jest również prawdziwa, jeśli 1 na 5 transakcji jest rentowna po 50 dolarów, można nadal uważać ten system za udany, jeśli 4 tracące transakcje wynoszą tylko 10 dolarów każda.

Możesz zaoszczędzić pieniądze, zmieniając swój harmonogram podróży lotniczych w małej skali, jak również przesuwając podróże o dni lub na sezony. Loty wczesnym rankiem lub późną nocą są często znacznie tańsze niż podróże w środku dnia. Tak długo, jak długo możesz organizować swoje inne podróże, aby dopasować je do lotów poza godzinami pracy, możesz zaoszczędzić sporo grosza.

Nie przejmuj się sklepowymi kartami kredytowymi. Sklepowe karty kredytowe mają złą kalkulację kosztów/korzyści. Jeśli zapłacisz na czas, nie pomoże Ci to aż tak bardzo w uzyskaniu kredytu, ale jeśli konto w sklepie pójdzie na zbiórkę, wpłynie to na Twoją historię kredytową tak samo jak każde inne zaniedbanie. Zamiast tego zdobądź główną kartę kredytową do naprawy na kredyt.

Jeśli chcesz naprawić swój kredyt przechodząc przez agencję naprawy kredytowej może nie być złym pomysłem. Często oferują one możliwość zakupu czegoś w rodzaju telewizora z płaskim ekranem w zamian za tygodniowe płatności. W ten sposób Twój kredyt jest powoli przywracany i kończysz z czymś miłym.

Kiedy tworzysz rodzinny budżet, upewnij się, że angażujesz wszystkich członków rodziny, w tym swoje dzieci. Ponieważ pieniądze są wydawane na każdego członka rodziny, mając wkład rodziny w to, ile wydają i ile mogą zaoszczędzić, można wtedy pójść na kompromis w sprawie budżetu. Łatwiej jest trzymać się budżetu, gdy mamy rodzinny konsensus.

Zdobądźcie kartę kredytową z nagrodami. Bezpłatne karty kredytowe są najlepsze, jeśli potrzebujesz karty kredytowej. Karty nagradzające dają Ci nagrody za różne rzeczy, których zazwyczaj używasz, takie jak pokoje hotelowe, bilety lotnicze i nagrody sklepowe. Upewnij się, że spłacasz kartę co miesiąc i płacisz na czas, aby uniknąć odsetek i opłat za zwłokę.

Wymień gazowy guzzler na ekonomiczne, wysokie mile za galon samochodu. Jeśli prowadzisz samochód ciężarowy lub SUV, który ma zły przebieg na gazie, być może będziesz mógł pokryć miesięczne płatności za nowy samochód oszczędzając na gazie. Oblicz, ile teraz wydasz na paliwo, a ile wydasz na samochód, który ma 30mpg lub więcej. Oszczędności te mogą być dla Ciebie szokiem.

Jeśli ktoś jest zainteresowany uzupełnić swoje osobiste finanse patrząc na reklamy online want może pomóc znaleźć kupca szukającego czegoś, co miał. To może być satysfakcjonujące, czyniąc jeden myśleć o tym, co posiadają i byłby skłonny rozstać się z za właściwą cenę. Można łatwo sprzedawać przedmioty, jeśli znajdą kogoś, kto chce go już.

Oszczędne zakupy i zakupy konsygnacyjne stały się bardziej popularne w obecnej gospodarce. Spróbuj kupić swoje ubrania, wystrój domu i rzeczy kuchenne z drugiej ręki. Możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy na rzeczach, które i tak musisz kupić, a które następnie możesz umieścić na swoim koncie oszczędnościowym lub emerytalnym.

Zwróć szczególną uwagę na szczegóły, jeśli finansujesz swój samochód. Większość firm finansowych wymaga od Ciebie zakupu pełnego pokrycia, lub mają prawo do odzyskania Twojego pojazdu. Nie wpadaj w pułapkę, zapisując się do odpowiedzialności tylko wtedy, gdy Twoja firma finansowa wymaga więcej. Musisz przedstawić im swoje dane dotyczące ubezpieczenia, aby się o tym dowiedzieli.

Utrzymuj przynajmniej dwa różne konta bankowe, aby pomóc uporządkować swoje finanse. Jedno konto powinno być przeznaczone na Twoje dochody oraz wydatki stałe i zmienne. Drugie konto powinno być używane tylko do comiesięcznych oszczędności, które powinny być wydawane tylko na nagłe wypadki lub planowane wydatki.

Aby poprawić swoje osobiste nawyki finansowe, należy jak najszybciej spłacić swój dług. Wysokość odsetek od pożyczek jest bardzo wysoka, a im dłużej się je spłaca, tym więcej płaci się odsetek. Dodatkowo, powinieneś zawsze płacić więcej niż minimum, które jest należne z tytułu Twojej pożyczki lub karty kredytowej.

Elektronika jest niezwykle kosztowna i może zwrócić Ci dużo pieniędzy, jeśli nie dostaniesz dobrej oferty. Spróbuj zrobić wszystkie swoje zakupy elektroniki online, ponieważ znajdziesz świetne oferty i aukcje, które pozwolą Ci wybrać cenę, którą chcesz zapłacić.

Jeśli jesteś w długotrwałym związku, nigdy nie okłamywać swojego znaczącego innego o statusie swoich finansów lub swoich nawyków wydatkowania. Zadłużenie, które narosło, zawsze w końcu wyjdzie na jaw, a ukryty dług może zrujnować plany twojego znaczącego rozmówcy dotyczące wyjazdu na wakacje, sfinansowania samochodu lub zakupu domu.