świece

Z całą pewnością można stwierdzić, że podczas wspólnego spędzania Świąt bardzo duże znaczenie ma ich atmosfera. Można ją uzyskać między innymi dzięki zastosowaniu magicznych świeczek. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej.

Drewniany knot

Wśród głównych zalet używania świec marki Woodwick można przede wszystkim wyszczególnić innowacyjny, drewniany knot. Dźwięki palenia świecy przypominają odgłosy palącego się kominka lub ogniska, dlatego są tak kojące. Przyjemne odgłosy wraz z niepowtarzalnym zapachem sprawiają, że świeczki marki Woodwick stanowią idealny element wspólnego spędzania Świąt. Przy świecach można się w doskonały sposób zrelaksować.

Wyjątkowe zapachy

Kolejną zaletą świeczek marki Woodwick z całą pewnością są wyjątkowe kompozycje zapachowe. Świece dostępne są w sprzedaży w różnych wariantach zapachowych, dlatego z całą pewnością każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Wśród proponowanych produktów można znaleźć również wyjątkowo przyjemne akcenty zapachowe, które idealnie sprawdzą się podczas Świąt oraz ukoją zmysły swoim niepowtarzalnym aromatem. Zapachy szczególnie polecane na ten wyjątkowy czas to na przykład Fresh Baked, a także Warm Woods. Oprócz tego produktem polecanym na święta jest również zapach Christmas Classic, który łączy w sobie takie aromaty jak jodła, słodka babeczka, a także cynamon.

Wysoka jakość

Świece marki Woodwick charakteryzują się wysokimi parametrami jakościowymi. W ich składzie można znaleźć wysokiej jakości substancje, a także naturalne aromaty zapachowe, które urzekają swoją niepowtarzalnością. Dzięki tak wyjątkowej kompozycji składników świeczki są w pełni bezpieczne podczas użytkowania. W procesie spalania nie są wydzielane żadne niepożądane, czy też toksyczne substancje, dlatego świeczki z powodzeniem mogą być wykorzystywane w święta w obecności całej rodziny. Nie mają żadnego negatywnego wpływu na zdrowie, co jest bardzo istotne podczas wspólnego spędzania wolnego czasu.

Długi czas palenia

Świece marki Woodwick charakteryzują się dość długim czasem palenia, co jest ich zdecydowaną zaletą. Naturalne świece zapachowe palą się nawet dwa razy dłużej niż ich tradycyjne odpowiedniki. Dlatego ich zakup jest bardziej opłacalny niż tradycyjnych świec, ponieważ można ich będzie używać przez dłuższy czas. Czas palenia świec Woodwick zależny jest również od ich rozmiaru, ponieważ produkty są dostępne w sprzedaży w różnych wielkościach. Duże świece mogą się palić nawet do stu dwudziestu godzin. Natomiast czas palenia średnich świec to zazwyczaj do sześćdziesięciu pięciu godzin, a małych do trzydziestu godzin.

Elegancki wygląd

Świeczki stworzone przez markę Woodwick mają bardzo elegancki wygląd, dlatego prezentują się niezwykle korzystnie. Z całą pewnością stanowią doskonały element wyposażenia każdego wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone. Świeczki idealnie sprawdzą się podczas wyjątkowych okazji, takich jak na przykład Święta. Dzięki nim możliwe będzie uzyskanie magicznej atmosfery, która na pewno zachwyci wszystkich domowników. Dlatego warto w nie zainwestować.