święta

Boże Narodzenie to czas, który kochają wszyscy zarówno dzieci, jak i dorośli. To czas, który spędzamy z rodziną przy tradycyjnych potrawach i śpiewaniu kolęd, a wszechobecne świąteczne motywy nieustannie przypominają nam o tym radosnym święcie. Nie musimy jednak wynajdować drogich i wyszukanych ozdób, aby wprowadzić klimat świąt do naszych domów. Wystarczy zwiesić antyramy plexi na ścianach, które w połączeniu z odpowiednią grafiką będą stanowiły doskonałą dekorację świąteczną w każdym pomieszaniu.

Antyrama plexi 50×70 — oryginalny sposób na świąteczne dekoracje

Antyrama plexi 50×70 pozwoli nam w szybki i łatwy sposób udekorować dom na Święta Bożego Narodzenia. Wygodny format B2 antyramy umożliwi nam wydruk dużych grafik związanych ze świątecznym krajobrazem i motywami, które wprowadzą magiczny klimat świąt. W okresie bożonarodzeniowym warto powiesić antyramy plexi w miejscach, w których wcześniej wisiały inne obrazy o bardziej uniwersalnej tematyce. 

Jakie plakaty do antyramy 50×70 wybrać? Tutaj mamy wprost nieograniczone możliwości  wyboru tego, co chcemy, aby prezentowała antyrama plexi. Mogą to być grafiki przedstawiające zimowe krajobrazy, ukazujące Mikołaja przejeżdżającego saniami zaprzężonymi w renifery na tle księżyca, zastęp aniołków, świąteczną pięknie udekorowaną choinkę, prezenty z napisami „Wesołych Świąt”, kalendarz adwentowy lub bożonarodzeniową szopkę i wiele innych. Warto przy tym zadbać o to, aby grafiki miały format B2, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się do antyramy plexi.

Plakaty do antyramy 50×70 wykonane przez dzieci

Świetnym pomysłem na stworzenie świątecznego klimatu w domu mogą być prace wykonane przez nasze pociechy. Wszystkie dzieci, a zwłaszcza te najmłodsze, uwielbiają klimat świąt i chętnie rysują Mikołaja z reniferami, bogato ozdobioną choinkę czy swoje wymarzone prezenty. Sprawimy im wiele radości, jeśli pozwolimy im stworzyć plakaty do antyramy 50×70. Antyrama plexi 50×70 będzie także wspaniałą ozdobą, jeśli dzieci włożą do niej wycinanki w postaci płatków śniegu, bombek czy świątecznych drzewek. Takie dekoracje noszące ślady dziecięcych  starań i  fantazji wprowadzą do pomieszczeń prawdziwego rodzinnego ducha i ciepłej świątecznej atmosfery.   

Gdzie zwiesić świąteczne plakaty do antyramy 50×70?

Antyrama plexi tak naprawdę może dekorować ściany w każdym pomieszczeniu, a ponieważ jest wyposażona w specjalne zawieszki, jej montaż jest niezwykle prosty i szybki. Plakaty do antyramy 50×70 możemy zawiesić już na korytarzu. Tu świetnie sprawdzą się grafiki z napisem „Merry Christmas„ czy tekstami kolęd urozmaicone drobnymi motywami świątecznymi, które od progu będą witały naszych gości i wprowadzały ich w świąteczny klimat. W salonie antyramy plexi mogą prezentować piękne zimowe krajobrazy czy szopkę bożonarodzeniową, z kolei w kuchni idealnie sprawdzą się plakaty do antyramy plexi 50×70 z przepisami na tradycyjne świąteczne dania. Natomiast w pokoju dzieci antyrama plexi 50×70 może zawierać ich własne prace lub kalendarz adwentowy, który pozwoli im odliczać czas do Wigilii.

Antyramy plexi 50×70 na świąteczne plakaty – poznaj jej zalety

Antyrama plexi to jedna z najbardziej uniwersalnych dekoracji, która pozwala w pełni wyeksponować znajdujące się w niej zdjęcia i grafiki. Składa się z dwóch części spiętych klipsami, z których grubsza to tył wykonany z płyty HDF, a przednią stanowi wysokiej jakości plexi. Brak dodatkowej oprawy, jak w przypadku tradycyjnych ram, nie zasłania i nie odciąga uwagi od umieszczonej w antyramie grafiki, dzięki czemu pasuje ona do każdego stylu wnętrz i koloru ścian. Dodatkową jej zaletą jest jej lekkość. Antyrama plexi 50×70 pozwala umieścić w niej dowolną grafikę o stosunkowo sporych rozmiarach bez obawy, że całość spadnie. A nawet, jeśli to się wydarzy antyrama plexi nie porysuje się ani nie rozpryśnie na kawałki, którymi można się skaleczyć. Dodatkowo antyramy plexi są dostępne w wielu uniwersalnych formatach, a ich cena jest bardzo atrakcyjna, dzięki czemu można sobie pozwolić na stworzenie całej galerii zdjęć z ich wykorzystaniem.