pawilon

Rozpoczęcie działalności gospodarczej wiąże się z szeregiem wydatków, których mnogość oraz wysokość może zaskoczyć, Jednym z nich są koszty związane z lokalizacją firmy. Czynsze są horrendalnie wysokie, a przecież nikt nie może zagwarantować, iż dana lokacja będzie odpowiednia. Nic dziwnego, że wielu przedsiębiorców decyduje się na pewniejsze rozwiązanie, nabywając własne pawilony z płyty warstwowej. Czy to dobry pomysł?

Z artykułu dowiesz się między innymi:

 • Co to jest pawilon handlowy?
 • Jakie zalety ma nowy pawilon handlowy?
 • Czy warto kupić pawilon, kontener biurowy?

SPIS TREŚCI

 • Czym cechują się pawilony z płyty warstwowej?
 • Dlaczego warto postawić pawilon Antoninów?
 • Czy zakup pawilonu z płyty obornickiej spełni Twoje oczekiwania?

Czym cechują się pawilony z płyty warstwowej? 

Pawilon handlowy, kontener z płyty warstwowej jest lokalem o konstrukcji umożliwiającej jej szybki montaż, aranżację oraz dyslokację. W świetle obowiązujących przepisów pawilon nie stanowi obiektu budowlanego, co znacznie upraszcza procesy związane z postawieniem lokalu w dogodnym miejscu.

Pawilony z płyty warstwowej odznaczają się nowoczesnym designem i co istotniejsze, są odporne na coraz cięższe warunki atmosferyczne występujące w naszej strefie klimatycznej.

Nowy pawilon handlowy wykonany z płyty obornickiej nie jest podatny na zagrożenie pożarem, a wysoki stopień izolacyjności płyt warstwowych chroni użytkowników przed utratą ciepła, co wpływa na obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Dlaczego warto postawić pawilon Antoninów?

Jest przynajmniej pięć powodów, dla których opłaca się inwestować w nowoczesne pawilony handlowe. Jakich?

 1. Uniwersalność pawilonu;
 2. Mobilność;
 3. Łatwość personalizacji;
 4. Niskie koszty utrzymania;
 5. Estetyka.

Uniwersalność pawilonu 

Kontener może zostać dostosowany do niemal każdego rodzaju działalności. Dużym ułatwieniem jest fakt, że producent prowadzący sprzedaż pawilonów handlowych bierze pod uwagą sugestie odbiorcy, dzięki czemu układ architektoniczny oraz wyposażenie pawilonu handlowego od początku spełnia wymogi zgodne z profilem firmy, standardami BHP i przepisami sanitarnymi.

Mobilność 

Lekkość pawilonów handlowych oraz metody montażu pozwalają na szybką dyslokację obiektu, Jest to przydatne w przypadku obsługi imprez plenerowych, niewielkich punktów gastronomicznych, czy też niezadowalającej liczby klientów w danej lokalizacji.

Łatwość personalizacji 

Pawilony z płyty warstwowej mogą być także nośnikami informacji, poprzez naniesioną na ich powierzchnię reklamę. Płyta warstwowa jest materiałem wyjątkowo podatnym na wszelkie zabiegi adaptacyjne w kontekście nałożonych barw i symboliki.

Niskie koszty utrzymania 

Zakup pawilonu z płyty obornickiej jest nieporównywalnie tańszy aniżeli nabycie konwencjonalnego lokalu stacjonarnego. Poza tym wysoki stopień izolacyjności płyt warstwowych zabezpiecza pawilon przed utratą energii cieplnej. Obszerne przeszklenia zapewniają optymalną dawkę promieniowania słonecznego, czego efekty przedsiębiorca odczuje, regulując rachunki za ogrzewanie oraz prąd.

Estetyka 

Pawilony z płyty warstwowej odznaczają się nowoczesną konstrukcją, której walory estetyczne mogą stanowić ozdobę otoczenia. Warto dodać, iż tego typu obiekt już z daleka przykuwa uwagę, stając się widocznym dla potencjalnych klientów.

Czy zakup pawilonu z płyty obornickiej spełni Twoje oczekiwania?

Pawilony z płyty warstwowej zdążyły się już wtopić w krajobraz aglomeracji miejskich. W niczym nie ustępują swoim murowanym odpowiednikom, a w wielu przypadkach nawet je przewyższają. Są tanie, ładne i funkcjonalne. Czegóż chcieć więcej?