mapka

Jednym z najbardziej istotnych kryteriów wyboru mieszkania jest jego lokalizacja, ale także widok za oknem. Coraz częściej zależy nam na prawdziwym domowym azylu, a nie tylko dobrej komunikacji z centrum czy atrakcyjnej infrastrukturze, choć idealnym rozwiązaniem jest połączenie wszystkich aspektów. W tak dużych miastach jak Kraków kojąca zieleń za oknem w dobrej lokalizacji jest na wagę złota. Sprawdź mieszkania przy Parku Lotników na krakowskich Czyżynach!

Atrakcyjne mieszkanie, czyli jakie?

Osoby szukające obecnie mieszkania na rynku pierwotnym oczekują przestrzeni idealnej zarówno do efektywnego wypoczynku, ale także spędzenia czasu z najbliższymi i okazji do skupienia się na tym, co jest dla nich najważniejsze. Takim przykładem jest inwestycja VIDO, czyli nowoczesne apartamenty przy Parku Lotników Polskich od EkoPark.

Klienci mogą tu wybierać z lokali o metrażach od 47 do 92 m2 – tak szeroki przedział sprawia, że miejsce dla siebie znajdują tu zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Niektóre mieszkania mają balkony i tarasy, a inne ogródki, które wychodzą na stronę parkowych alejek. W ten sposób mieszkańcy mogą poczuć prawdziwą harmonię z naturą, czemu sprzyja także sama architektura budynku – doskonale korespondująca z otoczeniem.

Mieszkania na zielonych Czyżynach – w mieście, a jednocześnie poza nim

Mieszkania przy Parku Lotników to nie tylko zielony azyl, w którym odpoczniesz po pracy i nabierzesz sił do nowych wyzwań. Fenomen tutejszych inwestycji mieszkaniowych polega na ich kameralności, a jednocześnie bliskości do wszystkich udogodnień, które oferuje duże miasto. Wspomniana inwestycja VIDO zlokalizowana jest w pobliżu Alei Jana Pawła II bardzo dobrze skomunikowanej z innymi rejonami Krakowa oraz kluczowymi węzłami, jeśli chodzi o autobusy czy tramwaje.

Decydując się na zakup mieszkania w tej dzielnicy, ofertę rozrywkową czy kulturalną Krakowa będziesz mieć na wyciągnięcie ręki. Zyskasz jednocześnie własną ostoję, w której spędzisz wolny czas dokładnie tak, jak zechcesz.