kostiumy

Szukasz alternatywy dla klasycznej bielizny erotycznej? Standardowe komplety, gorsety czy też koszulki typu babydoll możesz zamienić na kostiumy erotyczne. To świetny sposób na przełamanie rutyny w sypialni i odświeżenie uczuć w związku. Jak kupować kostiumy, żeby nie były jednorazową atrakcją?

Bielizna jako naturalny afrodyzjak

Kostiumy erotyczne jak mało które elementy garderoby potrafią rozpalić wyobraźnię. To nie tylko kwestia ich wyglądu, ale też męskich fantazji. Panowie od zawsze fantazjowali na temat popularnych zawodów, jak nauczycielka, policjantka, stewardessa, pokojówka. Uniformy, które się z nimi kojarzą, doczekały się więc licznych odmian, także erotycznej. Czy zaproponowanie kobiecie takiej przebieranki powinno ją zaniepokoić? Nie, ponieważ dla mężczyzny liczy się kostium i ukochana kobieta, która go założyła. Nie ma w tym żadnej fiksacji na temat realnej policjantki, czy też konkretnej stewardessy, obsługującej lot.

Kostiumy erotyczne, czyli korzyści dla dwojga

Dlaczego warto stawiać na przebieranki w sypialni? W ten sposób wiele dowiesz się o pragnieniach ukochanej osoby. Bywa, że partner czy partnerka skrzętnie ukrywają swoje fantazje z obawy przed wyśmianiem. Niezobowiązująca forma, jaką jest kostium, pomaga przełamać bariery psychologiczne. Planujesz tak fantazyjne zakupy? Jeśli jesteś kobietą, wybierz kostium, w którym będziesz się dobrze czuć. To ty go założysz, więc przede wszystkim ma podobać się tobie. Jesteś mężczyzną? Zanim zaproponujesz punktowy strój diablicy, zorientuj się, czy twojej partnerce będzie w nim komfortowo. Jeśli nie, odpuść i wybierz coś, co zyska jej akceptację.

Erotyczne fasony dla odważnych

Kostiumy erotyczne bywają różne. Panie, które są przyzwyczajone do body, chętniej sięgają po stroje, oparte na takim fasonie. To także dobry start dla kobiet, które dopiero zaczynają przygodę z przebieraniem. Jaki strój będzie odpowiadał miłośniczce gorsetu? W kolekcjach Obsessive tak właśnie wygląda pokojówka lub króliczek. Niektóre modele bazują także na kroju topu lub bluzeczki bez ramiączek. Świetnie łączą się z takimi dodatkami jak ozdobne tasiemki czy też kołnierzyk. Kostiumy podobnie jak inna bielizna erotyczna modelują sylwetkę, np. odpowiednio wyprofilowane szorty ładnie podkreślają pośladki.

Sprawdź rozmiary producenta

Jeśli kostiumy erotyczne mają na stałe zagościć w twojej szafie, postaw na jakość. Mało znana marka z pewnością ci go nie zapewni. Liczy się wytrzymałość materiału, jego odporność na rozciąganie. Pamiętaj, że każdy producent może mieć własną rozmiarówkę. Kobiece ciało ulega zmianom, nawet jeśli jest stabilne wagowo. Nosiłaś rozmiar M? Sprawdź, czy czasem nie powinnaś zamówić już modelu L. Jeśli kostium ma służyć dobrej zabawie, nie powinien uwierać, wrzynać się lub nieestetycznie eksponować to, co wolimy ukryć.

Ośmieliłaś się na kostium erotyczny? Warto go połączyć z akcesoriami erotycznymi. Do niektórych zawodów są one wręcz dopisane, jak miotełka do stroju pokojówki.