kamera

Chcąc zabezpieczyć dużą posesję, osiedle zamknięte lub parking musimy wybrać kamerę o dużym zasięgu.

Przydatny będzie również spory zoom, aby w razie potrzeby móc dostrzec najmniejszy interesujący nasz szczegół.

Orllo Goodcam z10 to kamera która sprawdzi się w takich warunkach. Bezprzewodowa, wbudowane Wi-Fi, obsługiwana przy pomocy aplikacji. Aplikacja jest polskojęzyczna, więc nie musimy się martwić barierą językową. Obrotowa głowica zapewnia szeroki kąt widzenia, 355 stopni w poziomie oraz 95 stopni w pionie.

Kamera wyposażona jest w inteligentny system analizy obrazu. Wykrywa postacie oraz podąża za ich ruchem przy pomocy tak zwanego autotrackingu. Po zakończonej obserwacji powraca do pierwotnych ustawień.

Świetna jakość obrazu

Rozdzielczość 4 Mpix to bardzo dobra jakość obrazu. Dodatkowy 18-krotny zoom świetnie sprawdzi się do obserwacji dużego obszaru. Co ważne kamera Orllo Goodcam z10 w przybliżeniu nie traci na ostrości nawet do 100 metrów. W nocy kamera działa na podczerwień do 45 metrów. Alternatywą dla modelu z10 może być równie interesująca kamera IP Ezviz C8PF charakteryzująca się bardzo dobry stosunkiem parametrów w stosunku do ceny.

Po wykryciu zagrożenia kamera wysyła powiadomienie PUSH, EMAIL oraz oczywiście uruchamia alarm dźwiękowy, który ma za zadanie odstraszyć intruza.

Dodatkowym atutem jest wbudowany głośnik. Dzięki niemu nie tylko widzisz, ale również słyszysz co się dzieje. Dzięki mikrofonowi zyskujesz funkcję rozmowy dwukierunkowej, a kamera może pełnić funkcję domofonu.

Rejestracja obrazu

Orllo Goodcam z10 zapisuje obraz na karcie SD- nagrywanie w pętli. Obsługuje karty od

32 GB-około 2,5 dnia rejestracji, do 256 GB co daje nam około 22 dni ciągłego rejestracji obrazu. Do nagrań masz stały dostęp dzięki aplikacji. W każdej chwili możesz zgrać na telefon, interesujący Cię fragment nagrania.

Warto wspomnieć, że Orllo Goodcam z10 posiada tryb AP umożliwiający łączenie się kamery z telefonem bez routera do 15 metrów.

Decydując się na Orllo Goodcam z10, otrzymujesz nie tylko kamerę, ale również wspomnianą aplikację w języku polskim, bezpłatne aktualizacje oraz wsparcie techniczne.