modelka

Niezależnie od tego, czy masz na sobie właśnie zjawiskową sukienkę lub super modny płaszcz, to przewrotność losu bywa tak nieprzewidywalna, że to właśnie dodatek zwróci uwagę wszystkich. Pamiętaj więc o tym, że dodatki zawsze dobiera się z rozmysłem i inwestuje w dobrą jakość – wtedy możesz być spokojna o swoją stylizację. Na jakie dodatki na pewno wszyscy zwrócą uwagę?

Torba – niezależnie od modelu 

Kobiety uwielbiają torebki, więc możesz być pewna, że prawie każda z nich zwróci uwagę na torebkę Chiara Ferragni, którą masz na ramieniu lub w ręce. Zdecydowanie również potrafią określić, czy Twoja torebka to wyciągnięta z przepastnej szafy stara listonoszka, ponadczasowa chanelka czy może model popularny ostatnio na instagramowych kontach znanych influencerek. Tak, torebka zdecydowanie zostanie bardzo dokładnie zlustrowana, więc koniecznie zadbaj o ten dodatek z kobiecej szafy. Dobra rada – zainwestuj w jakość i ponadczasowe modele – takie torebki to gwarancja, że dopasujesz je do każdej stylizacji i wcale nie musisz posiadać dwudziestu egzemplarzy na różne okazje – w zupełności wystarczą dwa lub trzy modele Chiara Ferragni, aby z ich pomocą stworzyć pożądane stylizacje na co dzień oraz poważne wyjścia. 

Etui na telefon 

Niby taka zwyczajna rzecz, ale jednak zdecydowanie zwraca uwagę, a już szczególnie wtedy, gdy chcesz odebrać połączenie lub zadzwonić w towarzystwie lub w kolejce do kasy. Etui na telefon Chiara Ferragni zdecydowanie powinien wpisywać się w Twój styl lub być całkowicie neutralny. Słodkie kotki lub morski błękit z delfinkami niekoniecznie będą pasować do eleganckiego outfitu. Choć może nie zawsze zwracamy na to uwagę, to trzeba liczyć się z tym, że inni mogą być bardziej spostrzegawczy od nas i bardzo szybko zauważą brokatowe etui z serduszkami, a wtedy to już prawdziwe modowe faux pas. Oczywiście w codziennych stylizacjach zdecydowanie może postawić na więcej luzu! 

Portfel lub etui na karty kredytowe 

Tradycyjne portfele coraz bardziej odchodzą do lamusa, co jest ściśle związane z rozwojem nowoczesnych technologii – po prostu częściej wszelkich płatności dokonujemy za pomocą kart elektronicznych lub telefonu, a drobniaki co najwyżej znajdziemy na dnie torby lub w skarbonce. Dlatego niezależnie od tego, czy jeszcze nosimy przy sobie tradycyjny portfel, czy może jest to już tylko etui na karty Chiara Ferragni, to jest to niewątpliwe dodatek, który zwraca uwagę. Warto postawić na efektowny i dobrej jakości gadżet, który będzie również wyrażał nasz styl i podejście do życia. 

Pasek – podkreśla talię, więc jak tu nie zwrócić na niego uwagi

Zastanawiasz się, jak tu podkręcić stylizację lub ją nieco odmłodzić i wybierasz swój ulubiony pasek Chiara Ferragni. I bardzo dobrze! – W ten sposób nie tylko masz okazję zaprezentować się w całkiem nowej kreacji, ale również podkreślić zmysłową talię, co zawsze przyciąga nie tylko męskie, ale i kobiece spojrzenia. Pasek jest więc również dodatkiem, który zwraca uwagę. Warto więc mieć w swojej szafie przynajmniej dwa lub trzy dobrej jakości paski, które dopasujesz adekwatnie do swoich stylizacji.