orzech

Święta to nie tylko czas spędzony w gronie bliskich, pyszne jedzenie i prezenty. Dla wielu osób ich nieodłącznym elementem są też niepowtarzalne aranżacje mieszkania. Szeroki wybór ozdób sprawia, że bez problemu stworzycie świąteczne aranżacje zgodne z każdą, nawet najbardziej nietypową wizją. Poza planowaniem tego, jakie potrawy trafią na was wigilijny stół i jakie prezenty wręczycie swoim bliskim, warto więc zastanowić się nad ozdobami domu – one również tworzą tę wyjątkową atmosferę. 

Nie tylko bombki choinkowe. Efektowne dekoracje świąteczne na komodę

Bożonarodzeniowe ozdoby kojarzymy przede wszystkim z bombkami wieszanymi na choince. Dla wielu osób ważnym elementem wystroju jest też własnoręcznie wykonany stroik zdobiący świąteczny stół. Często jednak zapominamy o ozdobach pozostałych części domu. Jeśli ważna jest dla was świąteczna atmosfera i chcielibyście zaakcentować nie tylko na choince i przy świątecznym stole, zwróćcie uwagę na szeroki wybór ozdób – np. tych w kształcie choinki – do ustawienia na komodzie. 

Dekoracje świąteczne na Boże Narodzenie – szeroki wybór produktów

Dekoracje świąteczne na komodę to doskonały sposób na to, by wprowadzić do swojego domu bożonarodzeniową atmosferę. W dopasowaniu ich do wystroju mieszkania oraz własnych preferencji pomoże wam ogromny wybór tego typu produktów. W sklepie internetowym RemiDecor możecie zamówić m.in.:

  • figurkę świąteczną gwiazdora z sankami pełnymi prezentów;
  • podświetlany piernikowy domek w ciepłym, różowym, kolorze;
  • figurki świąteczne dziadka do orzechów w różnych wariantach
  • figurkę świąteczną jelenia z tworzywa sztucznego w ciepłej, złoto-brązowej kolorystyce.

Ozdoby świąteczne do twojego domu. Jak dobrać świąteczne dekoracje?

Przy wyborze świątecznych ozdób na komodę, pod uwagę weźcie przede wszystkim ich kolorystykę. Dekoracje powinny zapewnić harmonijny wygląd pomieszczenia. Warto postawić na tradycyjne odcienie czerwieni i zieleni, bądź też wybrać bardziej nowoczesne połączenia, takie jak biało-srebrne, złoto-błękitne czy odcienie wspomnianego różu.

Ozdoby bożonarodzeniowe – zamów już teraz. Znajdź świąteczne ozdoby dla siebie

Aranżacja mieszkania na święta to nie tylko okazja do stworzenia przytulnej przestrzeni, ale także możliwość wyrażenia swojej kreatywności i unikalnego stylu. Choć bombki na choince i stroiki na stole są kluczowymi elementami dekoracji, nie zapominajmy o pozostałych częściach domu – np. o komodzie lub kominku, które również mogą stać się miejscem, w którym ożyje świąteczna magia.